Home
Wystawy
HM DESIGN Manufaktura Mebli

Moje obrazy można oglądać i kupić w Krakowie i Nawojowej k/Nowego Sącza w salonach firmy HM Design. Ten polski producent mebli tapicerowanych, tworzy sztukę użytkową, która w swojej formie - podobnie jak ślady pędzla na moich płótnach - wyróżnia się falującym i miękkim kształtem.

   (więcej)
kwiecień 2018, Nosalowy Dwór, Zakopane

"Po raz kolejny foyer Centrum Kongresowego „Gerlach” zamienia się w galerię sztuki. Tym razem mamy przyjemność oglądać prace Joanny Tokarczyk - malarki, ilustratorki, graficzki, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu"

   (więcej)
marzec 2017, Galeria BATKO, Ochojno

5 marca (niedziela) zapraszam na godz. 18.00 do Galerii BATKO w Ochojnie gm. Świątniki Górne na wernisaż malarstwa "Kobiety o..." połączony z koncertem Kingi Rataj

   (więcej)
marzec 2017, Galeria SZALOM, Kraków

Wystawa malarstwa "ONA" w stylowej, krakowskiej Galerii Szalom na Kazimierzu. Swoje obrazy wystawią: Emilia Gąsienica-Setlak, Halina Kaźmierczak, Helga Nagy, Ilona Herc, Kamila Gruszecka, Maggie Piu, Małgorzata Maćkowiak i Joanna Tokarczyk. Wernisaż wystawy odbędzie się 2 marca o godz. 18.00, Galeria SZALOM, ul. Józefa 16, Kraków

   (więcej)
czerwiec 2016, "Odrobina Dobrej Woli", Kraków

Wystawa malarstwa "PRESENT" i dźwięki mis tybetańskich w Szkole Jogi "Odrobina Dobrej Woli"
24 czerwca 2016 (piątek), godz. 18.00

   (więcej)
Caffe Crema "W związku ze wszystkim"

Jak wieść niesie serwują tu najlepszą kawę w Giżycku. Pięknie pachnie, grają jazz, a teraz w tym kojącym otoczeniu można oglądać moje obrazy

   (więcej)
Wystawa malarstwa "Kobiety o Kobietach"

Wernisaż wystawy "Kobiety o Kobietach", tradycyjnie już zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet, odbył się 8 marca 2015 (niedziela) w Galerii BATKO w Ochojnie. Uświetnił go koncert Tamary Kalinowskiej, artystki Piwnicy pod Baranami

   (więcej)
luty 2015, Galeria FOYER, Teatr Śląski, Katowice

Wystawa malarstwa ŚWIĘTY SPOKÓJ to oświetlone złotymi płatkami obrazy, które uspokajają. W takim stanie świadomości, można skierować uwagę na dobrobyt jaki nas otacza i poczucie sensu w tym co się wydarza.

   (więcej)
sierpień 2014, Galeria WIEŻA na Zamku w Liwie

Feeria ciepłych barw to charakterystyczna cecha malarstwa Joanny Tokarczyk, które będzie można oglądać od 2 sierpnia 2014r. na wystawie ZŁOTE CHWILE. Obrazy marzeń i zdarzeń w wieży Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie.

   (więcej)
maj 2014, patio Hotelu**** ARŁAMÓW

Greckie słowo ángelos (anioł) oznacza posłańca. Od czasów starożytnych wierzono w niewidzialne istoty, które pośredniczą między światem duchowym i ludźmi. W naszej kulturze postać anioła bierze swój początek z greckiego i rzymskiego antyku oraz judaizmu. W Biblii znajdujemy wzmianki o istotach stworzonych przez Boga, które w swym wyglądzie nawiązują do przedstawień znanych ze sztuki Bliskiego Wschodu, ale to grecka, skrzydlata Nike i rzymska Wiktoria (boginie zwycięstwa) wpłynęły na ukształtowanie anielskiego kanonu w sztuce europejskiej.

   (więcej)
kwiecień 2014, "Odrobina Dobrej Woli", Kraków

Wernisaż malarstwa energetycznego połączony z relaksacją przy dźwiękach mis i gongów - 12 kwietnia 2014r., Szkoła Jogi „Odrobina Dobrej Woli”, Kraków

   (więcej)
marzec 2014, Galeria Sztuki BATKO, Ochojno

 

Kobieta - delikatna, sentymentalna, romantyczna, a także silna, zaradna, stanowcza... w niedzielę 9 marca podczas wernisażu wystawy malarstwa "Kobiety o kobietach" w Galerii Sztuki BATKO, można było spotkać się ze wszystkimi jej obliczami.

   (więcej)
grudzień 2013, Farmona Hotel Business & SPA

Wystawę malarstwa olejnego Joanny Tokarczyk można oglądać w holu FARMONA Hotel Business & SPA w Krakowie do 15 grudnia 2013r.

   (więcej)
listopad 2013, Hotel BANIA **** Thermal & Ski

Od 28 listopada 2013r. do końca marca 2014r. wystawę malarstwa i fotografii TAM GDZIE MIESZKAJĄ ANIOŁY można oglądać w stylowych wnętrzach Hotelu BANIA **** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej

   (więcej)
październik 2013, Stary Browar, Poznań

Gala DRESS for SUCCESS Poland - 29 października 2013 roku w Starym Browarze w Poznaniu Fundacja podsumowała kolejny rok swojej działalności podczas gali „W sukience do sukcesu. Niezależność ekonomiczna kobiet.” Wydarzenie wsparły dwie niezwykłe kobiety, będące autorytetami dla wielu Polek - Grażyna Kulczyk, która objęła patronat nad Galą, oraz Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, gość honorowy.

   (więcej)
wrzesień 2013, Galeria ZAJAZD, Kraków

TAM GDZIE MIESZKAJĄ ANIOŁY
"Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem"

Zbiorowa wystawa artystów: Joanna BĄK, Jolanta BIEDROŃ, Jolanta HAŁAS, Halina KAŹMIERCZAK, Anna MASIUL-GOZDECKA, Wacław Tadeusz OSTROWSKI, Anna ROSIEK, Marek PABIS, Marta SOBCZAK-PIĘTOŃ, Joanna TOKARCZYK (TOja), Andrzej WOLFARTH.

17 września - 17 października 2013r.
GALERIA ZAJAZD przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
ul. Białoprądnicka 3, KRAKÓW

   (więcej)
sierpień 2012, Klubokawiarnia TOWARZYSKA, Warszawa

Klubokawiarnia TOWARZYSKA,Warszawa

 

CZTERY Ogrody :: wystawa malarstwa Renaty BRZOZOWSKIEJ, Renaty DOMAGALSKIEJ, Anny MASIUL-GOZDECKIEJ i Joanny TOKARCZYK

Wernisaż 18 sierpnia 2012r.
Klubokawiarnia TOWARZYSKA
ul. Zwycięzców 49, Warszawa

lipec 2012, Galeria WIEŻA, Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

WIEZA Gallery, LIW Castle

14 lipca 2012r w Galeria WIEŻA, Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, odbył się WERNISAŻ wystawy malarstwa i fotografii OGRODY POLSKIE OGRODY JAPOŃSKIE.

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie
ul. S. Batorego 2, LIW

Wystawa jest malarską opowieścią o polskich i japońskich ogrodach artystów skupionych wokół SISTO Gallery. Oglądając te barwne, różnorodne ogrody, każdy z nas, wrażliwych widzów, może poczuć się dobrze. Jak powiedziała o obrazach Stanisława Zacharko-Łagowska, Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach to "sztuka dla radowania oczu, dla radowania serca".

Swoje prace prezentują: Jolanta BIEDROŃ, Renata BRZOZOWSKA, Renata DOMAGALSKA, Wacław JAGIELSKI, Anna MASIUL-GOZDECKA, Anna ROSIEK, Marta SOBCZAK-PIĘTOŃ, Joanna TOKARCZYK, Jerzy TREIT. Będzie można obejrzeć fotografie Joanny BĄK, a gościnnie swoje malarskie ogrody zaprezentuje Halina KAŹMIERCZAK.

Galeria WIEŻA, Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie - Zamek w Liwie ma starą historię. W pocz. XV w. książę warszawski i czerski Janusz I Starszy rozpoczął budowę obronnego zamku na sztucznej wyspie nad rzeką Liwiec wyznaczającą ówczesną granicą Mazowsza i Litwy, Warownię rozbudowywał książę Bolesław IV księżna Anna Mazowiecka i królowa Bona Sforza, do której zamek należał w latach 1547-1556. Liw, niszczony przez Szwedów w latach 1656-57 i w 1703 r., stracił walory militarne i po zbudowaniu w ruinach barokowego dworu(1782) stał się siedzibą urzędów Ziemi Liwskiej. Dworek spłonął w połowie XIX w. W czasie II wojny światowej władze okupacyjne planowały rozbiórkę ruin dla potrzeb budowanego w pobliżu obozu śmierci w Treblince. Zamek ocalił polski archeolog Otto Warpechowski, który przekonał Niemców o krzyżackim rzekomo rodowodzie warowni i poprowadził jej odbudowę w latach 1942-44. Renowację zabytku ukończono w 1961 r. Od 1963 r. istnieje Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie posiadające bogate zbiory militariów, malarstwa i rzemiosła artystycznego. Jak każde zamczysko Liw ma swojego ducha: kasztelanową Ludwikę oskarżoną niesłusznie o zdradę małżeńską i ściętą na dziedzińcu zamkowym. Winną jej śmierci była sroka, która skradła 3 pierścienie podarowane Ludwice przez męża. Widmo damy ubranej w złocistą suknię, od której nazywana jest Żółtą Damą, ukazuje się o północy na murach zamku.
www.liw-zamek.pl

Wystawa zrealizowana przy wsparciu finansowym FUNDACJI BIELECKI ART, która realizuje projekty o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i społecznym, a także wspiera kreatywnych, pełnych pasji artystów na drodze ich twórczego rozwoju.

maj 2012, Galeria Światłocień, Kraków

SWIATLOCIEN Gallery

 

Wystawa malarstwa OGRODY POLSKIE OGRODY JAPOŃSKIE w Galerii ŚWIATŁOCIEŃ, pięknym, klimatycznym wnętrzu, gdzie każdy szukający niepowtarzalnych przedmiotów znajdzie coś dla siebie. Galeria łączy w sobie funkcje tradycyjnej galerii gromadzącej unikalne przedmioty i dzieła sztuki, z funkcją animatora kultury, organizując koncerty, wernisaże, oraz wiele różnych interesujących warsztatów i spotkań.

Galeria ŚWIATŁOCIEŃ, ul. Fałata 2, KRAKÓW

maj 2012, Targi Sztuki KRAKÓW ARTEXPO, Dwór w Tomaszowicach

KRAKOW ARTEXPO Art Fair 2012

Targi Sztuki KRAKÓW ARTEXPO 2012

Podkrakowski Dwór w Tomaszowicach już po raz drugi stał się organizatorem Targów Sztuki, które stawia sobie za cel ułatwienie nawiązania kontaktów pomiędzy artystami z Polski i Świata, a odbiorcami i pośrednikami w obrocie dziełami sztuki: kolekcjonerami, marszandami, wystawcami, właścicielami domów aukcyjnych, galerii i antykwariatów oraz miłośnikami sztuki.

   (więcej)